Pronext, a.s.

J. A. Bati 5263, 76001 Zlín, CZ

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)
Home VÝROBA FOREM

Výroba forem


3D digitalizace, Modelování a tvorba CNC programů, Kontrolní měření

 

vlcsnap-2011-09-12-08h45m27s251

3D DIGITALIZACE

Digitalizujeme složité tvary součástí pomocí snímací sondy Renishaw SP2 na vertikálním obráběcím centru. Maximální velikost digitalizovaných součástí je 400x400x900 mm.
Exportujeme do počítače a zpracujeme jako plošný nebo solid model, dále obrobíme na CNC centru nebo vyexportujeme ve formátech prt, iges, vda, catia nebo jiných dle požadavku zákazníka.

 

KONSTRUKČNÍ DOKUMENTACE

Zpracujeme konstrukční a výkresovou dokumentaci dle zadaných podkladů, vytvoříme novou dokumentaci podle hotové součásti.
Exportujeme ve formátech dxf, dwg, iges a dalších dle požadavku.

 

MODELOVÁNÍ SOUČÁSTÍ

Z dodané konstrukční dokumentace, případně dodaného vzorku výrobku vymodelujeme plošný, nebo solid model, vyexportujeme v požadovaném formátu nebo obrobíme výrobek na CNC vertikálním centru.

 

TVORBA CNC OBRÁBĚCÍCH PROGRAMŮ

hexagon

Obráběcí programy pro CNC vertikální centrum jsou zpracovány na výkonných pracovních stanicích s moderním programovým vybavením podle výkresové dokumentace nebo z prostorového modelu.

 

3D KONTROLNÍ MĚŘENÍ 

kontrolní měření dotykovým měřícím ramenem s protokolem

 

 Kontaktujte nás


 

Formy pro Vulkanizaci pryže

ORB 003_forma_pruchodkaFormy určené pro vulkanizaci pryžových výrobků se vyrábí podle vlastní dokumentace,  případně podle dokumentace dodané zákazníkem. Pro zpracování technických podkladů, modelování a tvorbu obráběcích programů používáme systémy AutoCad a Pro-Engineer.

Celý článek...

Formy Obuvnické

OR-531-500din spongeObuvnické formy vyrábíme pro přímý nástřik pryžových, PUR, TPE a PVC podešví (vstřikovací stroje) a pro přímou vulkanizaci pryžových podešví. (vulkanizuační stroje)

Celý článek...