Pronext, a.s.

Tř. T. Bati 5263, Zlín - CZ 762 02

Get Adobe Flash player

Čistící PUR

KanistrČistič forem pro zpracování umělých hmot. Za tepla působící čistič pro velmi težce rozpustné zbytky po separaci, jako např. zbytky PUR-pěny.


Označení: Acmosol 133 -78 -2

Přednosti : Velice dobré čistící účinky.

Zpracování : Čistič nejprve zahřejte v kovové nádobě na teplotu přibližne 150 -170°C, teprve při této teplotě je možné dosáhnout maximálního využití čističe. Čistič naneste na usazené zbytky a nechejte účinkovat podle stupně znečištění asi 20 - 30 min.

DULEŽITÉ: po odstranění zbytku je nutné formu důkladně omýt právě používaným separátorem. Tím se usnadní pozdější nové uvedení formy do provozu. Zbytky čistice ve formě zpusobují rušení pěny a současně nové usazování pěny ve formě. Úcinnost čističe je vyčerpána, pokud pojme pouze max. 50% objemu zbytku PUR-pěny nebo jiného znečištění.

Uskladnění : Neskladujte na volném prostranství. Produkt musí být chráněn před chladnem, horkem a přímým slunečním zářením. Studené zboží je nutno před použitím zahřát na pokojovou teplotu. Produkt je určen pouze pro profesionální uživatele a odborné zpracování. Skladovací stabilita : cca. 6 měsíců (v originálních neporušených obalech)

Doporučená teplota skladování : mezi 10 °C a 30 °C Další informace najdete v bezpečnostním listě. K dispozici Vám jsou i bezplatné vzorky.

Pro čištění můžete použít vhonou nerezovou nádobu s elektrickým ohřevem čistící kapaliny.

 

 

acrobat.gif
Dokumenty CZPronext, a.s. -  J. A. Bati 5263 (Areál Svit - budova 33), Zlín 760 01, Czech Republic  -  Telefon: 577 523 581


Prohlášení o ochraně osobních údajů

 

Copyright ©2014