Pronext, a.s.

J. A. Bati 5263, 76001 Zlín, CZ

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Čistící PUR

KanistrČistič forem pro zpracování umělých hmot. Za tepla působící čistič pro velmi težce rozpustné zbytky po separaci, jako např. zbytky PUR-pěny.


Označení: Acmosol 133 -78 -2

Přednosti : Velice dobré čistící účinky.

Zpracování : Čistič nejprve zahřejte v kovové nádobě na teplotu přibližne 150 -170°C, teprve při této teplotě je možné dosáhnout maximálního využití čističe. Čistič naneste na usazené zbytky a nechejte účinkovat podle stupně znečištění asi 20 - 30 min.

DULEŽITÉ: po odstranění zbytku je nutné formu důkladně omýt právě používaným separátorem. Tím se usnadní pozdější nové uvedení formy do provozu. Zbytky čistice ve formě zpusobují rušení pěny a současně nové usazování pěny ve formě. Úcinnost čističe je vyčerpána, pokud pojme pouze max. 50% objemu zbytku PUR-pěny nebo jiného znečištění.

Uskladnění : Neskladujte na volném prostranství. Produkt musí být chráněn před chladnem, horkem a přímým slunečním zářením. Studené zboží je nutno před použitím zahřát na pokojovou teplotu. Produkt je určen pouze pro profesionální uživatele a odborné zpracování. Skladovací stabilita : cca. 6 měsíců (v originálních neporušených obalech)

Doporučená teplota skladování : mezi 10 °C a 30 °C Další informace najdete v bezpečnostním listě. K dispozici Vám jsou i bezplatné vzorky.

Pro čištění můžete použít vhonou nerezovou nádobu s elektrickým ohřevem čistící kapaliny.

 

 

acrobat.gif
Dokumenty CZ