Pronext, a.s.

J. A. Bati 5263, 76001 Zlín, CZ

Czech (CZ)Anglicky (EN)

Technická podpora a servis

There are no translations available.

Zajišťujeme technickou podporu a servis strojů OMS Group v České republice a na Slovensku včetně repasí a oprav této techniky a periferních zařízení (nosiče forem a formy).

PRONEXT, a.s. Zlín dodává směšovací stroje OMS Group včetně nosičů forem a forem jako dodávku kompletní výrobní linky na klíč.

Vše je prováděno ve spolupráci s dodavateli PUR komponent včetně instalace, zprovoznění a předání do výroby. Samozřejmostí je zaučení obsluhy včetně dodání kompletní provozní dokumentace v českém jazyce.

Read more...

Vysokotlaké směšovací stroje

There are no translations available.

EcoPlusVysokotlaké směšovací stroje firmy Impianti OMS Spa nabízí využití aktuálních dávkovacích a směšovacích technologií za konkurenceschopné ceny. Tyto stroje jsou vhodné na řadu aplikací včetně diskontinuálních a kontinuálních linek na výrobu sendvičových panelů, skříní a dveří chladniček, ohřívačů vody a interiérových autodílů.

Read more...

Vysokotlaké směšovací hlavy

There are no translations available.

Head Y2KOMS L-typ a lineární vysokotlaké směšovací hlavy jsou konstruovány tak, aby umožnily kvalitní zamíchání PUR komponent včetně přídavných surovin a jejich aplikaci do otevřených i uzavřených forem.

Read more...

Speciální jednoúčelové stroje a zařízení

There are no translations available.

Plně integrované systémy pro existující a nové linky na zpracování PUR pěny

Firma OMS Group vyvíjí, vyrábí a dodává propracované systémy pro výrobu termoizolačních panelů, stavebních prvků, domácích a průmyslových chladniček, dílů pro osobní a nákladní automobily, sportovní potřeby, PUR bloky a mnoho dalších využití PUR pěny.

Read more...

Nízkotlaké směšovací stroje

There are no translations available.

ImpactNízkotlaké směšovací stroje OMS nabízí nejnovější technologie v oblasti dávkování a směšování vícekomponentních materiálů za konkurenční cenu. Tyto stroje jsou vhodné pro

řadu aplikací včetně výroby maloobjemových dílů, elastomerů, mikrodávkování, diskontinuálních bloků a litého PUR těsnění i využití u vzduchových filtrů.

Read more...

Pronext, a.s. -  J. A. Bati 5263 (Area Svit - building 33), Zlin 760 01, Czech Republic  -  Phone: +420 577 523 581


Copyright ©2014